Jágr se vrací! Bojím se, abych se znovu nezranil, říká před utkáním s Vancouverem

Přidal  Josef Michl   do  , , , , ,      7. 11. 2017 20:57    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Jágr se vrací! Bojím se, abych se znovu nezranil, říká před utkáním s Vancouverem  

Konečně! Česká legenda Jaromír Jágr naskočí do nočního zápasu proti Vancouveru. Pětačtyřicetiletý útočník zmeškal šest utkání vinou zranění v dolní části těla.

„Trochu se bojím, abych se znovu nezranil,“ říkal Jágr při úterním rozbruslení. „To by pro mě bylo opravdu smutné, zvláště v novém týmu. To je součást hokeje, součást sportu.“

„Nezačal jsem tak, jak jsem si plánoval. O tom není pochyb. Minulou sezónu jsem vůbec nechyběl. Je to pro mě frustrující,“ prozrazuje ostřílený veterán.

Jágr nastoupí na pravém křídle útoku se Samem Bennettem a Markem Jankowskim.

„Samozřejmě je to jeden z nejlepších hráčů, který kdy hrál. Bude to hodně dobré. Samozřejmě. Je to skvělý hokejista. Bude snadné vybudovat si s ním chemii na ledě,“ říká třiadvacetiletý centr, který se chce od Jágra něčemu přiučit.

„Mám velké tělo a snažím se ho se svojí hokejkou využívat k ochraně kotouče tak, jak to dělá on. Můžu ho sledovat a získat nějaké vědomosti jak co dělá. Můžu ho sledovat při tréninku a mluvit s ním. Myslím, že naše hra bude fungovat,“ těší se Jankowski na souhru s Jaromírem Jágrem.

Autor