Jágrovy střelecké milníky dosažené v dresu New Jersey

29. říjen 2013
Jaromír Jágr vstřelil při výhře New Jersey 2:1 nad Tampou Bay rozdílovou branku a byl vyhlášen nejlepším hráčem zápasu. Jednalo se o Jágrův 119. vítězný gól v základní části NHL a v této statistice předstihl v historické tabulce druhého Phila Esposita.

10. listopad 2013
Jaromír Jágr přispěl dvěma body k výhře New Jersey nad Nashvillem 5:0. Jágr, který už ve druhé minutě svým pátým gólem v sezóně otevřel skóre zápasu, tak jako osmý hráč v dějinách překonal metu 1700. bodů.

21. listopad 2013
Jaromír Jágr zařídil trefou v prodloužení vítězství hokejistů New Jersey na ledě Los Angeles 2:1 a svým 690. gólem v kariéře vyrovnal v historickém pořadí střelců NHL devátého Maria Lemieuxe. Pro Jágra to byl zároveň už 121. vítězný gól, čímž v této statistice dohnal na prvním místě dalšího legendárního útočníka Gordieho Howea.

27. listopad 2013
Jaromír Jágr se v historické tabulce střelců NHL osamostatnil na deváté pozici od Maria Lemieuxe. Svým 691. gólem v kariéře uzavřel skóre zápasu, v němž New Jersey doma podlehlo Carolině 3:4.

29. listopad 2013
Jaromír Jágr se zasloužil brankou a dvěma přihrávkami o výhru New Jersey na ledě Caroliny 5:2 a svým 692. gólem dohnal v historické tabulce střelců na osmém místě legendárního kapitána Detroitu Stevea Yzermana.

18. prosinec 2013
Jaromír Jágr se podílel jedním gólem na výhře New Jersey nad Ottawou 5:2 a s 693 trefami se osamostatnil na osmém místě historické tabulky střelců NHL. Kladenský odchovanec za sebou nechal Stevea Yzermana.

21. prosinec 2013
Jaromír Jágr z New Jersey se díky trefě na ledě Washingtonu, kde jeho tým zvítězil 5:4 v prodloužení, vyrovnal s 694 góly v historické tabulce střelců NHL sedmému Marku Messierovi (1756 utkání). Jágr to dokázal v 1428 zápasech v soutěži, které odehrál za Pittsburgh, Washington, New York Rangers, Philadelphii, Dallas, Boston a New Jersey.

14. leden 2013
Další milník v NHL zaznamenal Jaromír Jágr. Český útočník přispěl gólem a asistencí k výhře New Jersey 4:1 na ledě Montrealu a na sedmém místě historické tabulky střelců tak s 695 trefami přeskočil někdejšího vynikajícího kanadského forvarda Marka Messiera.

1. březen 2013
Jaromír Jágr dosáhl jako sedmý hokejista v historii NHL hranice 700 gólů. Jubilejní trefu zaznamenal útočník New Jersey v utkání na ledě NY Islanders (6:1), když ve 24. minutě zvýšil vedení hostů na 2:0.

14. březen 2013
Jaromír Jágr zaznamenal svůj jubilejní 1000. gól v rámci NHL, KHL, českých nejvyšších soutěží a reprezentace, New Jersey ale prohráli na ledě Floridy 3:5.

Foto/Photo by: Bridget Samuels