Jágrův návrat se opět odkládá

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      5. 11. 2017 18:22    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Jágrův návrat se opět odkládá  

Český útočník Jaromír Jágr bude kvůli zranění chybět Flames i v nedělním zápase proti New Jersey a vynechá tak už šestý duel v řadě. Podle trenéra Glena Gulutzana by se měl pětačtyřicetiletý veterán vrátit do sestavy až v průběhu příštího týdne.

„Věříme, že úterý by mohl být ten správný den,“ cituje koučova slova deník Calgary Sun. Podle tohoto scénáře se tedy Jágr objeví na ledě v úterním utkání proti Vancouveru.

„Mnohokrát jsme se jím zabývali. Chceme si být jistí, že máme jeho zranění pod kontrolou. Ale cítí se stále lépe,“ sdělil médiím Gulutzan.

Kladenský rodák absentuje od 22. října, kdy jej vyřadily ze hry problémy s třísly.

Jágr doposud odehrál za kanadský celek pět klání, v nichž zaznamenal dvě asistence.

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.