Jágrův návrat z listiny zraněných hráčů zůstává stále nejistý

Přidal  Josef Michl   do  , , , , ,      17. 1. 2018 21:12     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Jágrův návrat z listiny zraněných hráčů zůstává stále nejistý  

Budoucnoust Jaromíra Jágra v organizaci Calgary Flames zůstává stále nejistá. Zkušený forvard byl tento týden zapsán na listinu zraněných hráčů.

„Pokud jde o jeho budoucnost, nejsme v pozici, abychom o ní mohli mluvit. Je na listině zraněných hráčů a my budeme pokračovat v tom, abychom se tím propracovali, a on se bude snažit dát dohromady tak rychle, jak to jen bude možné,“ prohlásil GM Brad Treliving.

Jágr, který 15. února oslaví své 46. narozeniny, zmeškal v této sezóně již 23 zápasů vinou vleklého zranění. Ve 22 utkáních, ke kterým nastoupil, nasbíral 7 bodů (1+6).

Svůj zatím poslední zápas odehrál 31. prosince proti Chicagu, který Calgary vyhrálo 4:3 v prodloužení.

Jaromír Jágr je jedním z nejlepších v celé historii našeho sportu. Myslím, že zářil od první chvíle co s námi byl. Když spojíte skutečnost, že se neúčastnil tréninkového kempu a bojoval s různými otravnými věcmi, bylo by to těžké i pro dvacetiletého hráče, natož pak pro pětačtyřicetiletého,“ řekl smířlivě GM Calgary Flames.

Autor