Je trucující Laine na cestě z Winnipegu?

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      21. 9. 2020 10:07     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Je trucující Laine na cestě z Winnipegu?  

Patrik Laine z Winnipegu opět budí pozornost zámořských insiderů. Nejnověji se mu věnuje Elliotte Friedman ze stanice Sportsnet, podle kterého došlo mezi Lainem a Jets k „vážnému problému“.

„Něco se tam děje,“ uvedl Friedman. „Nevím, zda je tam Laine spokojený či něco takového. Myslím si, že chce hrát s Markem Scheifelem.“

Podobná slova jen stimulují spekulace o tom, že by mohl být Laine před sezónou vyměněný.

22letý Fin byl už dokonce spojován s vytrejdováním do Montrealu, který by se údajně vzdal Maxe Domiho a draftových voleb.

„Nevím, jestli by Jets Domi a volby stačili,“ poznamenal uznávaný insider.

Štítky

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.