Jednička letošního draftu poprvé vyjela na led s Devils

Přidal  Lukáš Zitka   do  , ,      10. 7. 2019 12:50     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Jednička letošního draftu poprvé vyjela na led s Devils  

Fanshop týmuJednička letošního draftu Jack Hughes už si vyzkoušel, jaké to je být na ledě s novými spoluhráči v NHL. Podle pozorovatelů se osmnáctiletý centr pro ledě proháněl velmi sebevědomě.

„Musím se tu nejdříve rozkoukat, abych se v New Jersey cítil pohodlněji. Jak na hřišti, tak mimo něj,“ vyprávěl reportérům mladý útočník. Hughes by se mohl stát prvním absolventem mládežnického programu amerického hokejového svazu, který by hned po draftu naskočil do NHL.

„Je to můj cíl. Jsem na to připravený a odhodlaný rovnou hrát NHL. Chci být úspěšný, vím, co se ode mě očekává,“ sdělil Hughes. Šance má velké, 12 posledních jedniček draftu vždy naskočilo do NHL hned po draftu. Povede se to i novopečenému Ďáblovi a prodlouží tak tuto sérii?

Titulní foto: Icon Sportswire

Štítky

Autor  

Žurnalistiku se střídavými úspěchy studoval v Brně a poté v Praze. S novinařinou začínal v redakci Pardubického deníku, později strávil rok ve službách jednoho hokejového serveru. Následně na dva roky zakotvil v Evropském vydavatelství, kde však psal především o politice. Pak úplně změnil pracovní zaměření, aby se loni na podzim vrátil v plné síle do světa sportovní žurnalistiky v barvách časopisu Svět sportu a nově též serveru nhlnews.cz. Dlouhodobě sleduje především výkony hráčů Anaheimu Ducks a Detroitu Red Wings, mezi nejoblíbenější hráče řadí Pavla Dacjuka, Henrika Zetterberga, Teemu Selänne a Paula Kariyu. Kontakt na autora: lukas.zitka@nhlnews.cz