Jeřábek končí v Montrealu a míří do USA!

Přidal  Daniel Reichel   do  , , , ,      21. 2. 2018 19:34    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Jeřábek končí v Montrealu a míří do USA!  

Obránce Jakub Jeřábek opouští kanadský Montreal a putuje do Washingtonu. Canadiens se jej vzdali výměnou za volbu v pátém kole draftu 2019.

Capitals už oznámili příchod šestadvacetiletého Čecha na svém webu.

Habs povolali Jeřábka z AHL 22. listopadu, kdy si proti Nashvillu odbyl svou premiéru v NHL. Naposledy nastoupil k utkání 1. února, poté již fuguroval pouze na pozici zdravého náhradníka. Ve 25 odehraných zápasech zaznamenal čtyři body za gól a tři asistence.

Plzeňský rodák, kterému po sezóně končí roční kontrakt, rozšíří ve Washingtonu českou diasporu – v týmu již působí útočník Jakub Vrána a čerstvě vyměněný bek Michal Kempný (čtěte ZDE).

Podle experta stanice TSN Pierra LeBruna však není vyloučeno, že se Jeřábka po 1. červenci pokusí Canadiens znovu získat.

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.