Ještě jeden rok pro Cháru

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      23. 3. 2019 20:53     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ještě jeden rok pro Cháru  

Fanshop týmu

Slovenský bek Zdeno Chára podepsal s Bostonem nový roční kontrakt. Dvaačtyřicetiletý rodák z Trenčína si vydělá dva milióny dolarů v rámci základního platu a dalších 1,75 mil. na výkonnostních bonusech.

Oproti aktuální smlouvě mu základní plat klesne o polovinu.

Chára, který je kapitánem Bruins od ročníku 2006/07, odehrál v této sezóně 55 zápasů s bilancí čtyř gólů a sedmi asistencí. Z aktivních hráčů je starší už jen Matt Cullen z Pittsburghu.

Dvojnásobný mistr světa dovedl celek z Nové Anglie v roce 2011 ke Stanley Cupu a k tomu získal i Norris Trophy a Cenu Marka Messiera.

Svou cestu do slavné soutěže začal na draftu 1996, kde byl vybrán z celkového 56. místa.Štítky

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.