Jets budou v play-off bez Littla

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      29. 6. 2020 17:07     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Jets budou v play-off bez Littla  

Útočník Jets Bryan Little se z důvodu zranění v tomto ročníku k týmu nepřipojí. O nemilé zprávě informoval Paul Friesen z deníku Winnipeg Sun.

„V březnu měl operaci, kterou mu spravovali ucho, a nyní tvrdí, že se cítí dobře. Klub už ale informoval, že jeho sezóna skončila,“ uvedl novinář.

SLEDUJEME: NHL a její cesta zpět

32letý Little se zranil 4. listopadu, kdy jej spoluhráč Nikolaj Ehlers trefil pukem do hlavy (video ZDE). Způsobil mu tím otřes mozku a poškodil ušní bubínek. Tržná rána si vyžádala 30 stehů.

Štítky

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.