Jets dál čistí arbitrážní listinu

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      25. 7. 2018 8:36     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Jets dál čistí arbitrážní listinu  

Fanshop týmu

Slovenský útočník Marko Daňo a Winnipeg se v úterý dohodli na jednocestné roční smlouvě s platem 800 tis. amerických dolarů. Obě strany se tak vyhnuly arbitráži naplánované na 30. července. Ve stejný den si klub pojistil také služby obránce Tuckera Poolmana tříletým kontraktem v celkové hodnotě 2,325 miliónů.

Třiadvacetiletý Daňo odehrál v uplynulém ročníku pouze 23 zápasů, v nichž nasbíral tři body. Většinu času trávil na střídačce jako zdravý náhradník.


Kšiltovky a čepice NHL, které musíš mít? Klikni ZDE


Rodák z rakouského Eisenstadtu byl draftovaný v roce 2013, kdy si jej z celkového 27. místa vybral Columbus. Poté postupně oblékal dres Blue Jackets a Blackhawks, kteří jej v roce 2016 vytrejdovali do Winnipegu.

O dva roky starší Poolman naskočil minulou sezónu do 24 duelů s bilancí jednoho gólu a jedné asistence. K tomu absolvoval i dvě bezbodová utkání v play-off.

Tryskáčům se v předchozích dnech upsali i forvardi Brandon Tanev a Adam Lowry, jež byli původně taktéž přihlášeni k arbitrážnímu řízení. Nový kontrakt s Jacobem Troubou ale musel určit až soud (čtěte ZDE).

VELKÁ LETNÍ SOUTĚŽ PRO NAŠE ČTENÁŘE: OTÁZKA ZDE

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.