Jets přišli až do dubna o klíčového beka

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      27. 2. 2019 7:05    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Jets přišli až do dubna o klíčového beka  

Fanshop týmu

Obránce Jets Josh Morrissey bude až do začátku dubna mimo hru. Na vině je podle vyjádření hlavního kouče Paula Mauriceho zranění horní části těla. To utrpěl třiadvacetiletý Kanaďan během nedělního zápasu proti Arizoně při jednom z bodyčeků.

Údajně si měl zlomit rameno nebo klíční kost.

Pro Winnipeg se jedná o citelnou ztrátu. Morrissey odehrál v aktuální sezóně 59 utkání se ziskem 31 bodů a průměrným ice timem 22:24.

Generální manažer Kevin Cheveldayoff se však na tento scénář připravil a získal během pondělní uzávěrky přestupů beky Nathana Beaulieua a Bogdana Kiseleviče.

Titulní foto: Icon SportswireTakřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.