Jets získali Zlatého rytíře

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      22. 2. 2020 13:12     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Jets získali Zlatého rytíře  

Winnipeg získal z Vegas útočníka Codyho Eakina. Golden Knights se mohou na oplátku těšit z podmínečné volby ve čtvrtém kole draftu 2021.

Pokud s 28letým Kanaďanem podepíší Jets novou smlouvu před 5. červencem nebo postoupí do play-off, změní se protihodnota na volbu ve třetím kole.

Eakin je v závěrečném roce svého kontraktu s cap hitem 3,85 mil. dolarů. Winnipegský rodák naskočil v tomto ročníku do 41 duelů, v nichž vstřelil čtyři branky a přidal šest asistencí.

Loni si přitom ve Vegas s 22 góly a 41 body stanovil svá osobní maxima.

Před angažmá v Nevadě působil v Dallasu a Washingtonu.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.