Jevgenij je v tom nevinně, vyjádřili se Capitals ke „kokainové“ aféře

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      1. 6. 2019 10:04     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Jevgenij je v tom nevinně, vyjádřili se Capitals ke „kokainové“ aféře  

Washington vydal v pátek prohlášení, v němž akceptuje vysvětlení útočníka Jevgenije Kuzněcova k účasti na kontroverzním videu. 27letý Rus vystupoval na záběrech před lajnami bílého prášku připomínajícího kokain.

Kuzněcov autenticitu záznamu nezpochybnil a přiznal, že pochází z loňských oslav po zisku Stanley Cupu. Zásadně však popřel, že by drogy užíval (jeho vyjádření a video ZDE).

„Přestože jsme zklamaní z jeho přítomnosti na záběru, bereme jeho objasnění situace a omluvu za to, že se dostal to této nešťastné situace,“ píší Caps ve vydaném stanovisku.

Video přezkoumala také NHL a věc považuje za uzavřenou. Hráče nebude nikterak trestat.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.