Kanada povolala náhradu za Tavarese

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      10. 5. 2019 18:52     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Kanada povolala náhradu za Tavarese  

Útočník Avalanche Tyson Jost se připojí ke kanadskému výběru na mistrovství světa v Bratislavě a Košicích. Informaci přinesl insider stanice TSN Darren Dreger.

Jednadvacetiletý centr dorazí na Slovensko v průběhu víkendu.

Důvodem Jostova povolání je potřeba zalepit díru po odcestování Johna Tavarese, který se v přípravě na turnaj zranil (čtěte ZDE).

Rodák z Alberty odehrál v této sezóně – jeho třetí v NHL – 70 zápasů, v nichž vstřelil 11 gólů a zaznamenal 15 asistencí. Další čtyři body (3+1) přidal ve 12 vystoupeních v play-off.

Titulní foto: Icon Sportswire

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.