Karlsson je blízko štědrému kontraktu

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      24. 6. 2019 6:58     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Karlsson je blízko štědrému kontraktu  

Vegas a útočník William Karlsson jsou blízko podepsání nové osmileté smlouvy. Informaci přinesl s odvoláním na vícero zdrojů Jesse Granger z portálu The Athletic.

Průměrná roční hodnota kontraktu má činit 5,9 mil. dolarů. K podpisu by mělo dojít v průběhu dvou dní.

26letý Karlsson se může stát chráněným volným hráčem, když mu bude 1. července končit roční přemosťovací kontrakt v hodnotě 5,25 miliónů.

Švédský rodák hraje ve Vegas od sezony 2017/18, v níž nastřílel 43 branek a přidal 35 nahrávek. V uplynulém ročníku vsítil 24 gólů, zaznamenal 32 asistencí a v týmové produktivitě skončil druhý za Jonathanem Marchessaultem.

V NHL doposud odehrál 347 duelů se ziskem 184 bodů (85+99).

Titulní foto: Icon Sportswire

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.