Kartička s McDavidem byla vydražena za astronomickou sumu

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      21. 6. 2020 17:24     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Kartička s McDavidem byla vydražena za astronomickou sumu  

Vzácná kartička s Connorem McDavidem z jeho nováčkovské sezóny se v pátek na Lelands Spring Classic Auction vydražila za pozoruhodných 113 176 amerických dolarů.

Dražba přitom začala na sumě 2 500 dolarů.

Prodávající, který je ze San Diega, nemá k hokeji žádný vztah a tak jej nemusí tato ztráta vůbec trápit. Ba naopak.

„Po 30 letech s truhlařinou jsem v důchodě a nikdy jsem ve skutečnosti kartičky nesbíral. Přivedl mě k nim teprve loni kamarád. K tomuto sportu ale nemám vůbec blízko a tak mě nikdy nenapadlo, že bych si ji nechal,“ poznamenal šťastný exmajitel pro Grega Wyshynského ze stanice ESPN.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.