Kdo vyhraje loterii? Bettman vybírá až z devíti měst

Přidal  Daniel Reichel   do       19. 5. 2020 11:48     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Kdo vyhraje loterii? Bettman vybírá až z devíti měst  

Komisionář NHL Gary Bettman v pondělí uvedl, že se liga poohlíží po „osmi až devíti“ městech, ze kterých by se mohli vybrat hostitelé letošního play-off. Zprávu přinesl Nick Cotsonika z oficiálních ligových stránek.

Zájem o „postpandemické“ vyřazovací boje již projevily metropole Toronto, Vancouver a Edmonton. Zatímco prvotní zvěsti hovořily o čtyřech hostitelských městech, TSN přinesla včera informaci pouze o dvou pořadatelích.

Nové kousky! Buď fandou NHL i po setmění

NHL hledá oblasti s nízkým zasažením pandemie nemoci COVID-19, dostatkem hotelů pro hráče a jejich rodiny i řádným zázemím.

Již o víkendu jsme psali o tom, že se hráči a liga téměř dohodli na play-off s 24 celky. Ve hře jsou ale stále i další varianty.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.