Kempný dosáhl svého, Capitals kývli na jeho požadavky

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      29. 6. 2018 5:58     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Kempný dosáhl svého, Capitals kývli na jeho požadavky  

Jen před pár dny se Michal Kempný médiím přiznal, že by rád zůstal ve Washingtonu a podepsal s klubem víceletý kontrakt. Ve čtvrtek Darren Dreger z kanadské stanice TSN přichází s informací, že Capitals na požadavky českého beka kývli.


Chceš bezva draftovou kšiltovku za férovou cenu? Klikni TADY


Podle Stephena Whyna z agentury AP má být smlouva připravena během pátku.

Sedmadvacetiletého rodáka z Hodonína, který vstoupil do NHL v roce 2016 jako nedraftovaný volný hráč, získal Washington v únoru výměnou z Chicaga. V základní části stihl Kempný za Caps odehrát 22 zápasů, v nichž nasbíral tři body (2+1). Ve 24 utkáních play-off pak přidal další dva góly a tři asistence.

Kempného předchozí roční plat činil 900 tisíc dolarů, dá se proto očekávat, že si nyní značně polepší.

Edit: Michal Kempný podepsal s Washingtonem čtyřletý kontrakt s průměrným ročním platem 2,5 mil. dolarů!

Titulní foto: Icon Sportswire

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.