Kerfoot a Ceci jsou pod chomoutem

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      4. 7. 2019 18:58     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Kerfoot a Ceci jsou pod chomoutem  

Toronto podepsalo smlouvy s nedávno získanými akvizicemi. Nové kontrakty si vysloužili útočník Alex Kerfoot a obránce Cody Ceci, kteří se dostali k Maple Leafs v rámci pondělních trejdů.

Ceciho roční dohoda má hodnotu 4,5 mil. dolarů, zatímco Kerfoot obdržel čtyřletý „balíček“, jenž mu celkem vynese 14 miliónů.Javorové listy získaly 24letého Kerfoota v blockbuster výměně, která poslala veterána Nazema Kadriho do Colorada (psali jsme ZDE). 25letý Ceci se stěhoval do největší kanadské metropole tentýž den v rámci trejdu s Ottawou (více ZDE).

Kerfoot má na svém kontě dvě sezóny NHL. V té poslední odehrál 78 zápasů se ziskem 42 bodů.

Ceci naskočil v uplynulém ročníku za Sens do 74 duelů, v nichž nasbíral 26 bodů.

Jediným nepodepsaným hráčem Toronta zůstává v tuto chvíli Mitch Marner. Pod platovým stropem mají Leafs k dispozici přibližně 9 mil. dolarů.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.