Kerfoot je po operaci. Tím však trable Toronta nekončí

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      16. 11. 2019 9:41     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Kerfoot je po operaci. Tím však trable Toronta nekončí  

Útočník Maple Leafs Alexander Kerfoot bude zatím neurčitý čas absentovat. Důvodem je operační zákrok, který napravoval zlomeniny v oblasti tváře.

25letý Kanaďan, jenž má v aktuální sezóně na svém kontě osm bodů (5+3), chybí v sestavě od 5. listopadu.Tento zákrok stál Kerfoota již čtyři zápasy:

Toronto se v tomto ročníku potýká se sérií zranění klíčových forvardů, která potkala i Johna Tavarese a Mitche Marnera. Druhý jmenovaný je nyní mimo hru vinou potíží s kotníkem (čtěte ZDE).

Kerfootovo místo v útoku po boku Ilji Michejeva a Trevora Moorea obsadil Jason Spezza.

Moore ale nedohrál páteční duel s Bostonem, když si po kolizi v první třetině přivodil zranění ramene. S týmem tak nevycestuje na nadcházející výjezd.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.