Kings čekají v brankovišti krušné časy

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      1. 11. 2018 13:27    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Kings čekají v brankovišti krušné časy  

Fanshop týmu

Gólman Los Angeles Jonathan Quick bude svému týmu na neurčitou dobu chybět. Špatné zprávy přicházejí poté, co absolvoval operaci kolene. Cílem zákroku bylo napravit poškozený meniskus.

Quick zmeškal v této sezóně vinou poranění v dolní části těla už pět zápasů. Dvaatřicetiletý Američan stihl odehrát pouze čtyři klání s bilancí 0-3-1 a úspěšností zákroků 84,5 procent.

Jeho nynější absence bude za poslední tři ročníky už druhou významnější herní pauzou, když se v sezóně 2016/17 objevil kvůli problémům s třísly jen v 17 vystoupeních.

Podle informací Jona Rosena ze stanice Fox Sports West nebudou Kings hledat náhradu na trhu a místo toho se během Quickovy nepřítomnosti spolehnou na dvojici Jack Campbell – Peter Budaj.

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.