Kings podepsali s Frkem novou smlouvu!

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      22. 2. 2020 21:12     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Kings podepsali s Frkem novou smlouvu!  

Los Angeles se dohodlo s českým křídelníkem Martinem Frkem na novém dvouletém kontraktu. Ten bude mít průměrnou roční hodnotu 725 tis. dolarů.

26letý rodák z Pelhřimova naskočil v tomto ročníku za Kings do osmi utkání, v nichž nasbíral šest bodů za pět branek a jednu asistenci. Loni v Detroitu přitom vstřelil jediný gól ve třiceti zápasech.Frkovi se letos daří také na farmě v AHL, kde ve 37 duelech zaznamenal 23 přesných zásahů a vysloužil si nominaci na Utkání hvězd. Tam zazářil v soutěži o nejtvrdší střelu, když měl puk z jeho hole rychlost 176 kilometrů za hodinu.

Štítky

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.