Kings pracují na výměně zkušeného zadáka

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      13. 1. 2020 22:07     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Kings pracují na výměně zkušeného zadáka  

Fanshop týmu

Los Angeles hledá parťáka pro obchod, který by zahrnoval jeho obránce Aleca Martineze.

32letý Američan, který s Kings získal v letech 2012 a 2014 dva Stanley Cupy, je přístupný pro trejd. Zprávu přinesl Pierre LeBrun z portálu The Athletic.

Martinezovi zbývá z jeho aktuálního kontraktu s cap hitem čtyři milióny dolarů poslední rok.

Králové v minulé sezóně vytrejdovali beka Jakea Muzzina do Toronta za volbu v prvním kole draftu a dva prospekty. LeBrun ve svém článku dodává, že nyní očekávají o něco nižší protihodnotu.

Martinez, který se vrátil 4. ledna po dlouhé absenci způsobené zraněným zápěstím, naskočil v tomto ročníku do 29 duelů s bilancí jedné branky a pěti asistencí.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.