Kings si najali legendu

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      7. 11. 2018 9:43     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Kings si najali legendu  

Fanshop týmu

Jen dva dny poté, co Los Angeles vyhodilo hlavního kouče Johna Stevense, pokračují u Kings organizační změny. Klub v úterý oznámil, že do svých řad přijal legendárního Adama Oatese. Bývalý útočník byl najatý do pozice konzultanta.

Šestapadesátiletý Kanaďan je jedním z 13 hráčů v historii NHL, kteří zaznamenali více než 1000 asistencí. K tomu je řazen mezi nejlepší tvůrce hry v dějinách soutěže.

Obávaného forvarda si připomeňte ZDE.

Podle Pierra LeBuna ze stanice TSN Králové doufají, že jim Oates pomůže zejména se hrou v oslabení a přesilovkách. Na týmové statistiky se podívejte pod tímto odkazem.

Kings mají v současnosti druhou nejhorší bilanci v lize (5-8-1) a navíc produkují v průměru pouze 2.15 gólu na zápas, což je řadí až na poslední místo v NHL. Oatese tak čeká v Kalifornii nelehká práce.

Fanda NHL

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.