Kings vytrejdovali Toffoliho

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      18. 2. 2020 12:22     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Kings vytrejdovali Toffoliho  

Vancouver získal Tylera Toffoliho.

Los Angeles pustilo špičkového forvarda výměnou za útočníka Tima Schallera, práva na Tylera Maddena, volbu ve druhém kole draftu 2020 a podmíněnou volbu ve čtvrtém kole 2022.

Posledně zmíněný předmět výměny připadne Kings v případě, že Toffoli podepíše s Canucks novou smlouvu.

Fanda NHL

„Tyler přínáší schopnost střílet góly a je dobrý v soubojích. Má úžasné ofenzivní instinkty a zkušenosti z hraní ve velmi důležitých zápsech. Těším se, že přidá do naší sestavy potřebnou šikovnost a sílu,“ uvedl k nové akvizici generální manažer Vancouveru Jim Benning.

Los Angeles si z Toffoliho cap hitu ve výši 4,6 mil. dolarů nic neponechávají.

Toffoli se nedávno blýskl historicky prvním hattrickem pod širým nebem v NHL, když pomohl v utkání Stadium Series porazit Colorado. V tomto ročníku naskočil do 58 duelů se ziskem 18 branek a 34 bodů.

27letý Kanaďan strávil celou svou kariéru v dresu Králů, kterým v roce 2014 pomohl získat Stanley Cup. Kalifornský celek jej draftoval v roce 2010 ze 47. pozice.

O dva roky starší Schaller odehrál v aktuální sezóně 51 zápasů, ve kterých zaznamenal pět gólů a asistenci. V minulosti působil v Buffalu a Bostonu.

20letý Madden nyní obléká trikot Northeastern University.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.