Kinkaid skončil na waiver listině

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      2. 12. 2019 22:03     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Kinkaid skončil na waiver listině  

Montreal umístil v pondělí náhradního gólmana Keitha Kinkaida na waiver listinu nechráněných hráčů.

30letý Američan podepsal s Habs v létě roční kontrakt na 1,75 mil. dolarů, aby kryl záda Careymu Priceovi. Úvod sezónu se mu však vůbec nepovedl.

Kinkaid zaznamenal bilanci 1-1-3, úspěšnost zákroků 87,5 procenta a v pěti ze svých šesti vystoupení inkasoval minimálně čtyři branky.

„Potřebujeme gólmana, který bude i při nepravidelném vytížení hrát tak, aby byl naší oporou,“ okomentoval krok hlavní kouč Claude Julien.

Canadiens ztratili po nedělní prohře s Bostonem už osmé utkání v řadě. O nápravu se pokusí v úterý, kdy se střetnou s Islanders.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.