Kojoti si vyhlídli Žraloka

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      24. 6. 2019 18:52     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Kojoti si vyhlídli Žraloka  

Vedení Arizony se setkalo s Danem Plantem, agentem útočníka Sharks Joem Pavelkskim, aby vyjednávalo o případné spolupráci s jeho klientem. Informaci zveřejnil Craig Morgan z portálu The Athletic.

Pavelski se může stát 1. července nechráněným volným hráčem a diskuze s jeho současným mančaftem údajně neprobíhají nejlépe. 34letý Američan již měl mít podle insidera Pierra LeBruna schůzky s vícero celky.

Coyotes mají pod platovým stropem k dispozici 6,24 mil. dolarů. Stále jim ale chybí podepsat forvardy Joshe Archibalda, Lawsona Crouseho a Nicka Cousinse, kteří potřebují nové smlouvy.

Pavelski vsítil ve čtyřech z uplynulých šesti sezón minimálně 35 branek, přičemž v minulém ročníku zaznamenal 38 gólů. Pro Arizonu, která byla loni čtvrtým nejhůře skórujícím týmem, by tak představoval vítanou posilu.

Rodák z Wisconsinu hrál celou svou dosavadní kariéru výhradně v San Jose, kterému obětoval 13 let. Nyní mu bude končit pětiletý kontrakt na 30 miliónů.

Štítky

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.