Konec. Schmaltz v této sezóně dohrál

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      9. 1. 2019 7:18    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Konec. Schmaltz v této sezóně dohrál  

Fanshop týmu

Útočník Arizony Nick Schmaltz zmešká vinou zranění dolní části těla zbytek probíhajícího ročníku. Klub zprávu zveřejnil v úterý.

Craig Morgan z portálu The Athletic uvedl, že dvaadvacetiletý Američan má poraněné koleno.

Pro Coyotes se jedná o těžkou novinu, jelikož podle původních predikcí byl hráčův stav posuzován na týdenní bázi. Rodák z Wisconsinu chybí od 30. prosince.

Schmaltz, který se připojil k Arizoně 25. listopadu po vytrejdování z Chicaga, odehrál za nový tým 17 utkání s bilancí pěti gólů a devíti asistencí.

Kromě Schmaltze se Kojoti potýkají také s dlouhodobou absencí útočníka Christiana Dvoraka (hruď), obránce Jasona Demerse (koleno) a gólmana Anttiho Raanty (dolní část těla).Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.