Konec sezóny. McCabe pravděpodobně dohrál

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      4. 3. 2019 19:31    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Konec sezóny. McCabe pravděpodobně dohrál  

Fanshop týmu

Obránce Buffala Jake McCabe zmešká vinou zranění horní části těla příštích 5-6 týdnů. Pětadvacetiletý Američan utrpěl újmu v sobotním zápase proti Torontu (prohra 2:5).

Sabres se momentálně nachází na 11. místě Východní konference a jsou na cestě vynechat play-off poosmé za sebou. McCabe tak do hry v tomto ročníku již s největší pravděpodobností nenaskočí.

Pro rodáka z Wisconsinu se jedná o čtvrtý rok v Buffalu, přičemž poslední dva měsíce loňské sezóny vynechal pro operaci palce a ramene.

Letos McCabe odehrál 55 utkání, v nichž si se čtyřmi góly zopakoval své kariérní maximum. Celkem pak nasbíral 14 bodů.Štítky

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.