Kotkaniemi je na listině zraněných hráčů

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      4. 11. 2019 4:42     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Kotkaniemi je na listině zraněných hráčů  

Montreal umístil v neděli forvarda Jesperiho Kotkaniemiho na listinu zraněných hráčů. V návaznosti na tento krok již Habs povolali z farmy útočníka Ryana Poehlinga.

Kotkaniemi nehraje vinou problémů se slabinami od 30. října. 19letý Fin zmeškal klání Canadiens v pátek a sobotu a chybět bude také minimálně v jednom dalším střetnutí.Třetí muž draftu 2018 naskočil v aktuální sezóně do 12 duelů, v nichž zaznamenal tři body za dva góly a jednu asistenci.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.