Kreider pod drobnohledem. Má o něj zájem osm týmů

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      4. 2. 2020 19:19     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Kreider pod drobnohledem. Má o něj zájem osm týmů  

Chris Kreider je v centru pozornosti.

Už osm klubů kontaktovalo New York Rangers s informací, že se 28letý křídelník nachází na předních místech jejich seznamu hráčů, které by rádi získaly před uzávěrkou přestupů 24. února.

Pohled do zákulisí přinesl Pierre LeBrun z portálu The Athletic.

Fanda NHL

Newyorčané za Kreidera údajně požadují podobnou protihodnotu, jakou získali loni za Kevina Hayese. Winnipeg tehdy těsně před „trade deadline“ poslal do Velkého jablka volbu v prvním kole draftu a forvarda Brendana Lemieuxe.

Kreider, který disponuje vzácnou kombinací dovedností a mohutnosti, se může stát v létě nechráněným volným hráčem. Cap hit přitom zatěžuje částkou 4,625 mil. dolarů.

Komplikací pro úspěšný obchod může být jeho zranění, které utrpěl v sobotu při kolizi s parťákem Mikou Zibanejadem. V pondělí vinou této újmy vynechal duel s Dallasem.

Kreider strávil celou svou osmiletou kariéru v dresu Rangers, kteří jej v roce 2009 draftovali z 19. místa. V této sezóně naskočil do 50 utkání, v nichž vstřelil 18 branek a nasbíral 35 bodů.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.