Krejčí nevycestuje do Číny. Má problém s vízem

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      11. 9. 2018 9:33     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Krejčí nevycestuje do Číny. Má problém s vízem  

Fanshop týmu

Čínské dobrodružství bude muset oželet další člen Bostonu Bruins.

Klub v pondělí oznámil, že přípravné zápasy v Říši středu vynechá také David Krejčí. Oficiálním důvodem absence jsou problémy s udělením víza. Na tripu jej nahradí forvard Colby Cave.

Český útočník se tak přidá k Noelu Acciarimu, Zdenu Chárovi, Dantonu Heinenovi, Toreyi Krugovi, Seanu Kuralymu a Patricemu Bergeronovi, jejichž nepřítomnost byla sdělena veřejnosti již dříve.

Boston má v Číně na programu dvě utkání s Calgary, která jsou naplánována na 15. a 19. září.

Bruins také informovali, že podepsali profesionální zkušební kontrakty s forvardy Leem Stempniakem a Danielem Winnikem.

Pětatřicetiletý Stempniak odehrál minulou sezónu v dresu Caroliny, o dva roky mladší Winnik pak zabojuje o řádnou smlouvu po ročníku stráveném v týmu Minnesoty.

Fanda NHL

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.