Krejčího návrat se odkládá

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      22. 10. 2019 18:14     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Krejčího návrat se odkládá  

Bruins umístili v úterý forvarda Davida Krejčího na listinu zraněných hráčů a v návaznosti na tento krok povolali na pohotovostní bázi Anderse Bjorka.

Krejčí je mimo hru od 14. října, kdy si v utkání s Anaheimem přivodil zranění horní části těla (psali jsme ZDE). V pěti zápasech tohoto ročníku zaznamenal jednu asistenci.33letý Čech odehrál v minulém ročníku 81 zápasů, v nichž vstřelil 29 branek a zaznamenal 73 bodů.

O deset mladší Bjork působí letos v AHL, kde hájí barvy Providence. V sezóně 2018/19 naskočil za Boston do 20 duelů se ziskem branky a dvou asistencí.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.