KVÍZ: Vyznáte se ve filmech o hokeji? Otestujte své znalosti

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      7. 1. 2018 9:33     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem KVÍZ: Vyznáte se ve filmech o hokeji? Otestujte své znalosti  

V obdobích, kdy se hraje hokejové mistrovství světa, olympijský turnaj či Světový pohár, si fanoušci rádi pouštějí filmy, v níž je nejrychlejší kolektivní hra ústředním tématem. Nebo alespoň tvoří snímku poutavou kulisu.

Pokud patříte mezi příznivce filmů o hokeji, bude pro vás náš kvíz velmi snadný. V opačném případě jej můžete brát jako inspiraci pro dlouhé zimní večery.Jako obvykle budeme rádi, když se o svůj výsledek pochlubíte v komentářích níže.

A až budete mít hotovo, nezapomeňte se podívat na přehled pěti nejoblíbenějších hokejových filmů podle americké stanice ESPN. Naleznezte jej ZDE.

Štítky

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.