Kyle Okposo odehrál zápas číslo 600. Jsem na správné cestě, věří útočník Buffala

Přidal  Josef Michl   do  , , ,      21. 10. 2017 19:49    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Kyle Okposo odehrál zápas číslo 600. Jsem na správné cestě, věří útočník Buffala  

Čas letí a o NHL toto rčení platí dvojnásob.

Kyle Okposo si svoji premiéru v NHL vybavuje, jako by proběhla včera a přitom od ní odehrál dalších 599 utkání. Svoje 600. utkání odehrál v pátek proti Vancouveru v KeyBank Centre.

„Když slyšíte, že Patrick Marleau odehrál 1 500. utkání, není to zase až tolik,“ usmíval se útočník Buffala.

„Šest set je opravdu skvělých. Pokaždé, když dosáhnete nějaké stovky, přemítáte nad tím, co jste dokázali. Víte, že v mé kariéře bylo hodně vzestupů a pádů, ale doufám, že se vše ustálilo ke správnému směru. Myslím, že v posledních letech, které jsem v Buffalu, jsem na dobré cestě.“

Devětadvacetiletý útočník prožil svoji premiéru 18. března 2008. O tři noci později zaznamenal svůj první gól a asistenci v zápase proti New Jersey.

„Utíká to rychle, opravdu hodně rychle. Pamatuji si svůj první zápas, jako by to bylo včera. Byl to zápas proti Torontu v Nassau Colloseum. Neřekl bych, že je to tak dlouho a přitom už je to 10 let. Je to dobré, když se na to můžu ohlédnout a dělám to rád, ale uběhlo to hrozně rychle.“ říká Okposo.

V 600 zápasech NHL nasbíral americký hokejista 415 bodů (158+257).

 

Štítky

Autor