Laine bude trénovat ve Švýcarsku

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      15. 9. 2019 11:36     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Laine bude trénovat ve Švýcarsku  

Útočník Patrik Laine se nepřipojil k tréninkovému kempu Jets a do doby, kdy zůstane chráněným volným hráčem, bude trénovat se švýcarským klubem SC Bern.

Zprávu jako první přinesl Sami Hoffren z deníku Ilta-Sanomat.

Fanda NHL

Laine se podle všeho nechystá v Evropě zakotvit. „V sezóně za nás nebude hrát,“ uvedl kouč Bernu Kari Jalonen.

Hvězda Winnipegu má s finským trenérem zkušenosti, jelikož jej vedl v národním týmu na mistrovství světa 2016.

21letý forvard je jedním z několika chráněných volných hráčů, kteří stále čekají na kontrakt. Seznam byl zkrácen v pátek, kdy se dohody dočkal Mitch Marner z Toronta. Tento krok by měl v lize způsobit dominový efekt a popohnat generální manažery k podepsání smluv.

Podobnou cestu jako Laine zvolil i jeho krajan Mikko Rantanen z Colorada, který se připravuje s norským celkem Storhamar Dragons.Štítky

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.