Leafs prodloužili spolupráci s Marinčinem

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      10. 1. 2020 23:36     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Leafs prodloužili spolupráci s Marinčinem  

Toronto podepsalo s obráncem Martinem Marinčinem nový roční kontrakt na 700 tis. amerických dolarů.

27letý Slovák naskočil v tomto ročníku za první tým do 13 utkání, v nichž se mu nepodařilo bodovat.Maple Leafs získali košického rodáka v roce 2015 z Edmontonu. Od té doby odehrál v NHL 129 klání základní části, ve kterých zaznamenal 19 bodů.

Marinčin se připojil k Morganu Riellymu a Justinu Hollovi do skupiny jediných podepsaných beků Toronta pro příští sezónu. K tomu mají Javorové listy k dispozici prospekty Rasmuse Sandina a Timothyho Liljegrena.

Travisi Dermottovi (RFA), Jakeu Muzzinovi (UFA), Tysonu Barriemu (UFA) a Codymu Cecimu (UFA) končí v létě kontrakty.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.