Legenda Sabres odpočívá a těší se na návrat

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      24. 12. 2018 10:57     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Legenda Sabres odpočívá a těší se na návrat  

Fanshop týmu

Dobrá zpráva v předvečer Vánoc.

Legendární hlasatel Sabres Rick Jeanneret je po děsivé příhodě v pořádku a nabírá síly v nemocnici.

„Komentátor Rick Jeanneret, který byl minulou noc hospitalizován, odpočívá a uzdravuje se,“ uvádí klub v oficiálním prohlášení. „Rick už se těší na návrat do komentátorského boxu.“

Šestasedmdesátiletý Kanaďan zkolaboval během třetího dějství sobotního zápasu proti Anaheimu a z KeyBank Center musel být odvezen na nosítkách (čtěte ZDE). Podle novinářů jej postihla srdeční slabost.

Jeanneret je nejdéle sloužícím komentátorem v prostředí NHL a v Buffalu má mezi fanoušky výsostné postavení. Za své výkony a věrnost byl v roce 2012 uveden do Hockey Hall of Fame.

Památné komentáře Ricka Jeannereta si připomeňte ve videu níže:

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.