Lowry byl suspendován na dva zápasy

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      29. 10. 2019 8:04     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Lowry byl suspendován na dva zápasy  

Útočník Jets Adam Lowry byl za svůj zákrok na obránce Calgary Olivera Kylingtona ze sobotního utkání pod širým nebem suspendován na dva zápasy.

Na faul, který donutil českého gólmana Davida Ritticha k nebývale sportovnímu gestu, se podívejte ZDE.V zápase obdržel Lowry menší trest za vražení na hrazení.

Pro 26letého Američana se nejedná o novou situaci. Stopku na dvě utkání obdržel i v březnu za vysokou hůl směrem k forvardovi Preds Filipu Forsbergovi (video ZDE).

Štítky

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.