Lowry jako vítěz. Vyhnul se arbitráži a znásobil svůj plat

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      20. 7. 2018 11:27    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Lowry jako vítěz. Vyhnul se arbitráži a znásobil svůj plat  

Fanshop týmu

Arbitráž nebude. Adam Lowry a Jets se dohodli na nové tříleté smlouvě, která rodákovi ze St. Louis vykouzlila úsměv na tváři.

Pětadvacetiletý útočník si od příští sezóny vydělá v průměru 2,917 mil. amerických dolarů ročně, což je více než celková hodnota jeho původního tříletého kontraktu (2,775 mil.).


Kšiltovky a čepice NHL, které musíš mít? Klikni ZDE


Lowry odehrál v uplynulém ročníku 45 zápasů, v nichž vstřelil osm gólů a přidal 13 asistencí. V 17 duelech play-off zaznamenal dvě gólové přihrávky. Jeho největší přínos týmu spočívá v tvrdé hře a nasazování do oslabení, ve kterých patřil mezi nejvytěžovanější forvardy.

Z TÁBORA JETS: Winnipeg si zajistil Hellebuyckovy služby na dalších šest let. Bude brát více než Holtby

Hokejista s kanadským i americkým občanstvím je od draftu 2011, kdy si jej Winnipeg vybral z celkového 67. místa, věrný výhradně manitobskému klubu. V NHL má za sebou dohromady 281 utkání s bilancí 90 bodů (41+49).

VELKÁ LETNÍ SOUTĚŽ PRO NAŠE ČTENÁŘE: OTÁZKA ZDE

Titulní foto: Icon Sportswire

Štítky

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.