Lucic dostal od disciplinárky tučnou pokutu

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      8. 11. 2018 9:17     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Lucic dostal od disciplinárky tučnou pokutu  

Fanshop týmu

Útočník Oilers Milan Lucic obdržel po telefonickém rozhovoru s Oddělením hráčské bezpečnosti NHL pokutu 10 tisíc dolarů. Peněžitý trest přichází po jeho provinění v úterním duelu s Tampou.

Lucic si v zápase vyšlápl na mladíka Mathieua Josepha, jehož srazil k ledu a poté ještě ležícího počastoval několika ranami do hlavy. Na video se podívejte ZDE.

Disciplinární komise se rozhodla jeho nesportovní kousek ocenit nejvyšším možným finančním postihem.

Již v utkání obdržel Lucic dvě minuty za hrubost, dvě za nedovolené bránění a osobní desetiminutový trest.

Z Lucicovy strany se jednalo o odvetu za předcházející Josephův hit na obránce Krise Russela, jenž zůstal bez pozornosti sudích.

Štítky

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.