Luongo je opět zraněný

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      24. 11. 2018 5:35    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Luongo je opět zraněný  

Fanshop týmu

Roberto Luongo opouštěl páteční zápas proti Carolině předčasně. Gólmanská jednička Panthers odstoupila z utkání v první třetině při gólové trefě útočníka Jordana Martinooka.

Podle informací George Richardse z portálu The Athletic si brankářský veterán pravděpodobně obnovil problémy s třísly.Klub později uvedl, že Luongo utrpěl zranění dolní části těla. Jeho stav by měl být posuzován na denní bázi.

Duel s Hurricanes dochytal James Reimer, jenž by měl parťáka zastoupit po celou dobu jeho nepřítomnosti.

Devětatřicetiletý Luongo se postavil do brány v tomto ročníku teprve podeváté, když jej po úvodním klání sezóny vyřadilo ze hry poraněné koleno.

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.