MacKinnona nebezpečně udeřil do hlavy. Udělal bych to znovu, řekl Subban

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      18. 4. 2018 7:04    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem MacKinnona nebezpečně udeřil do hlavy. Udělal bych to znovu, řekl Subban  

P.K. Subban se za svůj nesportovní zákrok ze třetího zápasu série proti Coloradu omlouvat nehodlá.

Zkušený obránce Nashvillu počastoval ve druhé třetině největší hvězdu Avalanche Nathana MacKinnona loktem do hlavy, aniž by byl vyloučen (video ZDE). Na svém počínání však nevidí nic špatného.

Po úterním tréninku řekl pro deník The Tennessean, že se jednalo o „běžný hit“. „Udělal bych to znovu,“ pokračoval osmadvacetiletý Kanaďan.

Zámořská média spekulovala, zda se bude incidentem zabývat disciplinární komise. I ta ale ponechala Subbanův příliš vysoký loket bez povšimnutí.

„V utkáních play-off se takové věci stávají,“ ospravedlňoval se Subban. „Pouze záleží na médiích, co z toho udělají. Je to na vás, chlapci,“ dodal jeden z nejlépe placených beků v lize.

Predators vedou před středečním duelem 2-1 na zápasy.

Štítky

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.