Markström zmešká až čtyři týdny

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      25. 2. 2020 6:16     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Markström zmešká až čtyři týdny  

Gólman Vancouveru Jacob Markström by mohl vinou zranění dolní části těla zmeškat následující 3 – 4 týdny. 30letý Švéd přišel k újmě v sobotním duelu s Bruins.

Hokejista navštíví ve středu další odborníky, kteří délku jeho absence upřesní.Pozici jedničky převezme Thatcher Demko, jemuž bude krýt záda nová akvizice z New Jersey Louis Domingue.

Markström má v této sezóně pro Canucks nezastupitelnou roli, když zaznamenal bilanci 23-16-4 a úspěšnost zákroků 91,8 procent. Rodák z Gävle se může stát v létě nechráněným volným hráčem.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.