Mašín míří do Ruska

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      7. 7. 2020 12:52     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Mašín míří do Ruska  

Český obránce Dominik Mašín má podle ruského serveru sports.ru namířeno ze zámoří do KHL.

24letý slávistický odchovanec, jemuž po sezoně vyprší roční dvoucestná smlouva s Tampou Bay a stane se chráněným volným hráčem, se má stát posilou Chabarovska.

HIT LÉTA: Plážové osušky NHL za výprodejové ceny!

Mašína, který má zkušenosti také z juniorského národního týmu, si vybrali Lightning na draftu v roce 2014 jako 35. hráče v pořadí. Po dvou letech v juniorské OHL odehrál poslední čtyři roky v AHL, příležitosti v NHL se ale nedočkal.

V uplynulé sezóně naskočil za Syracuse Crunch do 59 utkání, ve kterých vstřelil dva góly a přidal 14 asistencí.

V kádru Chabarovsku se již nacházejí čeští útočníci Tomáš a Hynek Zohornové, obránci Michal Jordán a Ondřej Vitásek a brankář Marek Langhamer.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.