McDavidův 100. gól pomohl porazit Žraloky

Přidal  Lukáš Zitka   do  ,      21. 11. 2018 10:27     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem McDavidův 100. gól pomohl porazit Žraloky  

Fanda NHL

San Jose Sharks – Edmonton Oilers 3:4 (2:1, 1:1, 0:1 – 0:1) po prodl.

1. Donskoi (Pavelski, Burns), 11. Sörensen (J. Thornton, Labanc), 40. Couture (Hertl) – 9. McDavid (Draisaitl, A. Larsson), 22. Nugent-Hopkins (Brodziak), 44. Caggiula (McDavid, Draisaitl), 61. Draisaitl (McDavid)

Česká stopa:

Tomáš Hertl (SJS) 0+1, 2 střely, čas na ledě 20:11

Tři hvězdy utkání:
1. Leon Draisaitl (EDM) 1+2
2. Connor McDavid (EDM) 1+2
3. Ryan Nugent-Hopkins (EDM) 1+0
San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – Burns, J. Ryan, E. Karlsson, Dillon, Braun, Vlasic – Donskoi, Pavelski (C), E. Kane – Meier, Couture (A), Hertl – Labanc, J. Thornton(A), Sörensen – M. Karlsson, Suomela, Goodrow.
Edmonton Oilers: Koskinen (Talbot) – A. Larsson (A), Klefbom, Benning, Nurse, Gravel, K. Russell – Draisaitl, McDavid (C), Caggiula – Chiasson, Nugent-Hopkins, Spooner – Rattie, Marody, Lucic (A) – Kassian, Brodziak, Khaira.

 Autor  

Žurnalistiku se střídavými úspěchy studoval v Brně a poté v Praze. S novinařinou začínal v redakci Pardubického deníku, později strávil rok ve službách jednoho hokejového serveru. Následně na dva roky zakotvil v Evropském vydavatelství, kde však psal především o politice. Pak úplně změnil pracovní zaměření, aby se loni na podzim vrátil v plné síle do světa sportovní žurnalistiky v barvách časopisu Svět sportu a nově též serveru nhlnews.cz. Dlouhodobě sleduje především výkony hráčů Anaheimu Ducks a Detroitu Red Wings, mezi nejoblíbenější hráče řadí Pavla Dacjuka, Henrika Zetterberga, Teemu Selänne a Paula Kariyu. Kontakt na autora: lukas.zitka@nhlnews.cz