McElhinney dal Carolině sbohem, Mrázek zatím není „ztracen“

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      30. 6. 2019 10:21     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem McElhinney dal Carolině sbohem, Mrázek zatím není „ztracen“  

Zkušený brankář Curtis McElhinney opouští Carolinu.

Generální manažer Hurricanes Don Waddell v sobotu potvrdil, že McElhinney chce po 1. červenci vstoupit na volný trh a připojit se k jinému klubu. Jeho slova přinesl Chip Alexander z deníku News&Observer.

36letý Kanaďan má za sebou slušnou sezónu, v níž odchytal 33 duelů s úspěšností zákroků 91,2 procent. Ke Canes se připojil loni v říjnu poté, co si jej mančaft stáhl z waiver listiny Toronta.

Druhý člen gólmanského tandemu Petr Mrázek se také již dříve vyjádřil, že chce okusit hráčský trh. Waddell však tentokrát dodal, že na podepsání nové smlouvy s ostravským rodákem stále pracuje.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.