Megakontrakt pro Zuckera. V Minnesotě zůstane dalších pět let

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      26. 7. 2018 5:58    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Megakontrakt pro Zuckera. V Minnesotě zůstane dalších pět let  

Fanshop týmu

Minnesota si pojistila služby útočníka Jasona Zuckera na dalších pět let smlouvou v celkové hodnotě 27,5 mil. dolarů.

Obě strany se byly schopny dohodnout až tři dny před plánovanou arbitráží.

„Jsem nadšený. Jsem nadšený z výzvy, která přede mnou stojí. Těším se na svou významnou roli v mužstvu,“ prohlásil po podpisu Zucker, který bude až do sezóny 2022/23 pobírat v průměru 5,5 miliónů ročně.

 Z TÁBORA WILD: Obří kontrakt pro Dumbu. Opora Wild si vydělá 30 miliónů

Šestadvacetiletý rodák z Kalifornie má za sebou sedmý ročník v dresu Wild. V tom uplynulém si s 33 góly a 64 body stanovil svá nová kariérní maxima.

Minnesota má nyní pro následující sezónu zkompletovanou 23člennou soupisku a k tomu prostor 1,7 mi. pod platovým stropem.
Titulní foto: Icon Sportswire

Štítky

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.