Mladý Bratislavan podepsal smlouvu s Calgary!

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      13. 4. 2019 11:13     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Mladý Bratislavan podepsal smlouvu s Calgary!  

Fanshop týmu

Slovenský útočník Adam Ružička se v pátek dohodl na podpisu tříleté nováčkovské smlouvy s Flames. Devatenáctiletý rodák z Bratislavy působí aktuálně již třetí rok v OHL.

V této sezóně Ružička odehrál 65 zápasů, v nichž vstřelil 35 gólů a zaznamenal 43 asistencí. V osmi kláních play-off pak přidal dalších 10 bodů (3+7).

Očekává se, že 109. muž draftu 2017 zažije příští ročník debut v AHL. Tam by měl podle zámořských médií strávit minimálně dva roky, než mu dají Plameny příležitost v prvním týmu.Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.