Mladý forvard prodloužil s Flyers

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      17. 10. 2020 14:30     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Mladý forvard prodloužil s Flyers  

Útočník Nolan Patrick podepsal v pátek novou smlouvu s Philadelphií. Jedná se o roční kontrakt v hodnotě 874 tis. dolarů.

22letý Kanaďan, který byl dvojkou draftu 2017, neodehrál vinou migrén zápas NHL od 2. dubna 2019. Celkem má na svém kontě v prestižní lize 145 utkání, ve kterých zaznamenal 61 bodů (26+35).

„Jsem nadšený z toho, že budu součástí organizace Flyers i v dalším roce a těším se, až se znovu vrátím na led,“ okomentoval Patrick dohodu.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.